Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: GRYZA SIE !!!!

  1. #1

    GRYZA SIE !!!!

    Witam niedawno kupilem 2 legwana i najprawdopodobniej jest to samica( powiedzieli mi w sklepie ze samica i jak zamawialem powiedzialem zeby byla samiczka ) ma gruczoly duzo mniejsze od tego mojego samca i sprawa wyglada tak ta (najprawdopobodniej samica) usiadla na galezi samca na której zawsze on siedzi i spi gry sie nie wygrzewa samiec weszedl do góry zaczol kiwac glowa ale nie wyciagnol worka i zaczol grysc samice ona nic nie robila z tego ze samiec ja gryzie co robic czy to norlane ?


  2. #2
    Legus2004
    Guest

    Re: GRYZA SIE !!!!

    Moze tez byc ze to jest samiec....nie znam sie jeszcze na ty zabardzo ale tak tez moze byc


  3. #3

    Re: GRYZA SIE !!!!

    daj fotki obu legwanów, ale moim zdaniem daj im troche czasu (ale czuwaj nad nimi) te zwierzęta muszą między sobą ustalić hirearchię,


  4. #4

    Re: GRYZA SIE !!!!

    Jeżeli to na pewno samica to powinny się "dogadać" .Też miałam podobną sytuację pogryzły się , poganiały , pokiwały , ale już jest ok. Dałam im czas , obserwowałam i interweniowałam w razie potrzeby .Teraz jest spokój , młodszy dostosował się i ustępuje samicy .Z tym , że każdy ma SWOJĄ półkę , SWOJE gałęzie , SWÓJ promiennik i nie wchodzą sobie w drogę.Najdziwniejsze , że w nocy lgną do siebie i śpią przytulone.


  5. #5

    Re: GRYZA SIE !!!!

    dzisiaj musialem wystraszyc samca i uciekl potem juz nie gryzl ale juz wczesniej jakies 4 dni temu mama i tata slyszeli jak cos sie dzialo w pokoiku ;] nie raz wygrzewaja sie razem jeden na drugim jedza razem itp. ale tez sie gryza ;]


  6. #6

    Re: GRYZA SIE !!!!

    Pucior, rozmawiam z nim czasem na gg, ma legi od hodowcy samica ma kolo 55 cm hodowca ja sprzedal do sklepu jako zamowiona samice wiec pewnie bedzie ok ale jest wieksza od samca


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •