-
Re: .::Około ilu kosztuje utrzymanie młodego lega miesięcznie?:
Na dworze coraz cieplej, coraz wiecej roslin rosnie, wiec niekoniecznie musisz qpowac, wystarczy przejsc po dworze i pozbierac troche mleczy czy babek lancetowatych (oczywiscie z dala od drogi). Preperat witaminowy sera reptillin kosztuje okolo 13 zl i starcza dla mlodego legwanika na dosc dlugo. Jakis owoc lub warzywo w domu masz na pewno to kawaleczek tez dac mozesz. Wydatki na pokarm dla mlodego legwana sa niewielkie, badz zerowe
. Ale jak tak patrze na Gucia od Ryska to sie zastanawiam ile on dziennie zjada
)) .
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum