na odparcie waszych ataków powiem że też wychodzę z legiem bez ósemki i jest ok. fakt że nie spaceruje z nim po ulicy tylko siedzę na ławce na placu zabaw. plac jest ogrodzony, z furtką więc zaden głodny pies sie nie doczepi. mój leg jest tez bardo spokojny na dworze. pozdrawiam Sipe.