-
Re: kochane smoczki
Barbaro jeśli prowadzisz korespondencję z dr.Robertem zastosuj się do tego co Ci radzi odnośnie legwanów i żółwa . On wie co robi :-) Tu na forum także otrzymasz trochę cennych wskazówek. Zrobiło się trochę nerwowo, ale mam nadzieje, że emocje miną i dla dobra Twoich zwierząt wyciągniesz odpowiednie wnioski z tego co Ci ludzie tutaj radzą. Sprzedawcy oczekują zysku, ale nie zawsze służą dobrą radą. Przykładem jest ta sałata. Przykrywanie kołderką w przypadku gada niewiele mu daje. On potrzebuje w dzień ponad 30* i ciepło "pobiera" z otoczenia, a nie jak w przypadku ssaków gdzie organizm sam "wytwarza" ciepło. Niedogrzany gad to choroby i źle funkcjonujący układ pokarmowy. Ciepło potrzebne jest do procesów metabolicznych. Dowiedz się jaką masz tą żarówkę w terrarium i napisz na forum, a my ocenimy czy to jest to. Natężenie światła oraz UV jest bardzo ważne jeśli chodzi o wybarwienie skóry, "produkcję" witaminy D3 oraz ogólną kondycję i psychikę gada. Jeśli możesz podeślij mi fotki Twoich pupili - baswis@wp.pl
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum