Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: zolwiak

  1. #1

    zolwiak

    Czy ktos wie cos o zolwiaku florydyjskim jest w ofercie SHREKA i czy warto kupowac w tym sklepie ?

  2. #2
    MataManX
    Guest

    Re: zolwiak

    ogólnie mało w polsce spotkasz o żówiaku florydyjskim bardziej popularny jest chiński jedyne wyjście na obcojęzyczne strony się udać a co do sklepu to w miarę dobre opinie o nim słyszałem


  3. #3

    Re: zolwiak

    To duży żółwiak, we wcześniejszych opracowaniach polskojęzycznych nazywany żółwiakiem drapieżnym. Dorasta do 45 cm i osiąga wagę do 35 kg (samice). Samce są mniejsze. W naturze potrafi polować na kaczki i młode aligatory. Z kolei dorosłe aligatory polują na niego. Hoduje się go podobnie do żółwiaka chińskiego. U mnie mają 27 st. C, lekko kwaśną wodę z napowietrzaniem i oświetlenie 12 h.


  4. #4
    MataManX
    Guest

    Re: zolwiak

    waga nie jest odrobinkę przesadzona ??


  5. #5

    Re: zolwiak

    Z taką wagą spotkałem sie w dwóch opracowaniach. Moje na razie są małe - za kilka lat się przekonam czy to nie przesadzone gabaryty.


  6. #6
    MataManX
    Guest

    Re: zolwiak

    spoko ale to chyba jest maxymalna waga spotykana tylko w wyjątkowych przypadkach zazwyczaj mi się wydaje że nie powinien przekroczyć 20 kg przy 45 cm ale każde zwierze można zatuczyć


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •