-
Re: lebioda
Nie tylko z ciekawosci , moze byc jeszcze jedna roslina jadana przez legwany. Poniewaz jest jej wszedzie pelno , teraz jest na nia "sezon" , nie jest trujaca dla ludzi ( w czasie wojny ludzie gotowali na lebiodzie zupy) wiec pewnie dla legwana tez bedzie dobra. Chcialam sie tylko upewnic , znac zdanie innych. W zeszla niedziele dalam legwanowi pare listkow lebiody i legus czuje sie swietnie. Wiem ze jest mase innych roslin ale dlaczego nie mozna dodac do jadlospisu jeszcze jednej?
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum