Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: czy to dojrzewanie?!

  1. #1

    czy to dojrzewanie?!

    mój prawie póltoraroczny Fredek od wczoraj bawi mnie swoim nowym zachowaniem... otóż będąc na oknie...luka sobie na dworek i od czasu do czasu niby nigdy nic macha sobie głową...ale nie tak normalnie jak np. przed lustrem, ponieważ w trakcie tego machania nie napina worka ani nie rozdyma ciałka...poprostu stoi i macha... czy ktoś wie o co mu może chodzić? bo wydaje mi sie że to normalne...czyżby to było machanie terytorialne...? dodam że robi to tylko na parapecie przy oknie...
    pozdrówka


  2. #2

    Re: czy to dojrzewanie?!

    przez okno widzi swojego ziomala kruka i bardzo chce mu pomachac, a ze nie moze podniesc łapki bo by sie przewrócił to macha głowa :-)

  3. #3

    Re: czy to dojrzewanie?!

    To terytorializm. Normalka. Pokazuje, ze to jego teren. Cos malo poczytales o legach. :/


  4. #4

    Re: czy to dojrzewanie?!

    hm...tak też myślałem pisząc "czyżby to było machanie terytorialne...?", toteż raczej nie jest to sprawa mojego niedoczytania lub niedouczenia...... chciałem tylko zasięgnąć opinii innych... hehe ciekawe tylko czemu robi to akurat na oknie a nie np. w terrarium lub w miejscu, gdzie najczęściej spędza czas...


  5. #5

    Re: czy to dojrzewanie?!

    Ja wiem czemu. W oknie widzi swoje odbicie. Zabierz swojego legusia przed lustro to zobaczysz pokaz...


  6. #6

    Re: czy to dojrzewanie?!

    hehe to też znam...ale ten "pokaz" na oknie jest inny, ponieważ nie nadyma się on wtedy ani nie stawia worka... poprostu siedzi lub się tak śmiesznie energicznie porusza i macha


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •