Dobra wiadomość !!! Juniorek wraca do zdrowia )))) Łapka jeszcze trochę opuchnięta , ale to pestka w porównaniu z tym co było .Już ją zgina . Wyraźnie widać , że zwierzaczek lepiej się czuje , bo znowu zaczął swoje wędrówki po pokoju ( ma otwarte terrarium i może wychodzić kiedy tylko zechce ) .
Wizyta u lekarza była tylko czystą formalnością , tak na wszelki wypadek i teraz mam już pewność , że wszystko jest ok. Obeszło się bez leków .
Juniuś znów chodzi na czterech łapkach i dumnie pręży swą pierś . Thx all. Pozdrawiam Ania , Leon & Junior