Chyba wiekszasc sklepow zoologicznych przeszlam w Trojmiescie.Oczywiscie duza role gra cena.Mysle ze najlepoiej kupic malego smoka bo latwiej sie zaklimatyzuje Jest taki duzy sklep gdzie maja chyba z 20 legwanow w duzym terrarium,i znajaca sie na rzeczy ekipe. Niesety zapomnialam sie spytac jak zywia te zielone potworki,ale mysle jednak ze sa w dobrej kondycji gdyz sa zielone i bardzo ruchliwe. O pozywienie spytam sie gdy bede tam w poblizu,gdyz w tym zoologicznym jestem 2 razy w tygodniu,poprostu nie moge sie napatrzec jakie one sa piekne.Zauwazylam ze legwany w tym sklepie zalatwiaja sie do baseniku...to chyba dobrze?(ze sa nauczone czystosci) bardzo dziekuje za tak szybkie odpowiedzi