Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: a'propos jedzenie zimą

  1. #1

    a'propos jedzenie zimą

    i znowu to samoW zeszłym roku miałam problem z moim robaczkiem-zimą nie chciał jeść.Tzn jadł ale bardzo mało.Myślałam że to z powodu stresu-bo dopiero przywędrował do mnie a potem okazało się że ma MBD więc..............ale w tym roku znowu się zaczynaNawet jego przysmak-liście fasolki nie robią na nim wrażenia.Warunki ma dobre,a poza tym jest w terra razem ze swoją zieloną kobitką i ona nie ma problemów-zajada jak szalonaA mój znowu chudnie w oczach.........ech........ .MOŻECIE COŚ PODPOWIEDZIEĆ??
    Pozdrawiam
    ada

  2. #2

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Badalas kal?


  3. #3

    Re: a'propos jedzenie zimą

    niestety mimo odrobaczania mają robaki-oba legi oczywiście.Ale umówiłam się już na odrobaczanie z dr.Zajączkowskim....a czemu pytasz?możliwe żeby brak apetytu wynikał z obecności pasożytów?

  4. #4

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Tak, to może być przyczyną. Trzeba odrobaczyć obydwa legwany.


  5. #5
    WaRiaT_1986
    Guest

    Re: a'propos jedzenie zimą

    A tak zapytam. Ile kosztuje odrobaczenie i jak ten zabieg wygląda?
    Mój leguś je jak szalony ale chce sprawdzić czy nie ma żadnych paskud. Na jaki koszt się przygotować ?

  6. #6

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Kolo 8zl. Nie wiecej niz 10zl.


  7. #7
    WaRiaT_1986
    Guest

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Dziekuje Fatman. Może jeszcze powiedzieć hmm takie dziwne pytanie :-) Czy z siusiami mokrą im tam zanieśc czy lekko suchą ? he he :-)
    Wiem ,że dziwne pytanie ale jestem zielony tak samo jak mój Kubuś :-)

  8. #8

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Sam kał w czystym pudełeczku. Świeżuteńki ;-)


  9. #9
    WaRiaT_1986
    Guest

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Ok dzięki wielkie. Jutro czekam na dostawe od producenta i zawioze niech przebadają. Jeszcze spróbuje od znajomej mikroskop pożyczyć to sobie pooglądam twój Kubusia :-)

  10. #10

    Re: a'propos jedzenie zimą

    Samego kału bezpośrednio pod mikroskop się nie daje. Trzeba go przygotować :-) Wiesz jak ?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •