Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Terra dla legwana

  1. #1

    Terra dla legwana

    Planuje sobie zakupic legwana. Poki co mam dostep do terra rozmiarow 120x40 x40. Jak sadzicie wystarczy mu na poczatek? Jak podrosnie to zbuduje mu cos wiekszego.. Duzo wiekszego...

  2. #2

    Re: Terra dla legwana

    absolutnie ani jedno 40 ani drugie nie wystarczy..
    albo znajdz wieksze terra, albo zrezygnuj z zakupu legwana


  3. #3

    Re: Terra dla legwana

    No ale poki co planuje zakup malego.. Uklad akwa zeby nie bylo poziomy

  4. #4

    Re: Terra dla legwana

    to chcesz powiedziec, ze legwana bedziesz trzymal w akwarium?!


  5. #5

    Re: Terra dla legwana

    Nieee.. mam po prostu takie terra.. takich wymiarow.. Z kratyka u gory na dole i z drzwiczkami.. A pozniej i tak planuje zbudowac docelowe terra.. Bo wyczytalem zeby nie wpuszczac malego smoka od razu do wielkiego terra. Czytalem wiele artykulow.. No ale nie oddaja one tego co bym potrzebowal w praktyce wiec sie pytam...

  6. #6

    Re: Terra dla legwana

    Za male!!


  7. #7

    Re: Terra dla legwana

    w sumie jak ja kupowałem mojego lega to miałem terra 80-50-50... wiadomo że raczej małe to było, ale jak dla lega o "długości całkowitej" 25-30 cm to i tak było duużo miejsca do szaleństw... nieraz patrzyłem z duszą na ramieniu jak wyczyniał w nim niesamowite akrobacje... i przez jakiś czas miejsca mu w nim nie brakowało... więc według mnie jeżeli to będzie taki malec jak mój to takie terra na kilka miesięcy powinno wystarczyć... ale nie dłużej...
    pozdrawiam


  8. #8

    Re: Terra dla legwana

    afrox- w jakim wieku twój leg był jak tak szalał? Moja parka ma 60cm i wyglądają na leni, chodź miejsca też im nie brakuje.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •