Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: brazowe plamki. Prosze o rade

  1. #1

    brazowe plamki. Prosze o rade

    Moj leg ma malutkie brazowawe plamki w miejscu gdzie zaczyna sie worek podgardzielowy.Oraz na pyszczku tak jakby miedzy luskami sa takie brazowawe miejsce... Lega nabylem niedawno wiec wole sie spytac czy to jest normalna rzecz czy powinienem byc zaniepokojony tym faktem? W zalaczniku jest foto. WIem ze kiepska ostrosc ale nie mam jak zrobic lepszej foty. Prosze o rade. Z gory dziekuje

  2. #2

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    a to sa owe brazowawe miejsca miedzy luskami na pyszczku

  3. #3

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    nic nie widać... ale to normalne że ma różnego koloru łuski... musze powiedzieć że fajny zielonek... pozdrawiam


  4. #4

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    Ze zdjęcia trudno wywnioskować - może to być normalne ubarwienie
    Pozdrawiam

  5. #5

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    Nie bardzo to wyglada na normalne ubarwienie. To wyglada jakby byly jakies zgrubienia. Ta fotka jednak jest malo wyraźna.


  6. #6

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    no wlasnie wiem ze nieostre no ale neistety nie dysponuje innym aparatem jak tym w telefonie. Zgrubienia to nie sa.. po prostu jakby skora byla tam tak ubarwiona. Mowicie zeby sie nie bac?

  7. #7

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    Ostrosc naprawde kiepska. Ale jesli to tylko luski koloru brazowego (a tak mi sie wydaje) a nie zadne zmiany na skorze (typu grzybica) legwana to mozesz spac spokojnie.


  8. #8

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    a jak wyglada grzybica w praktyce i czym moze byc spowodowana?

  9. #9

    Re: brazowe plamki. Prosze o rade

    Jeśli to są pojedyncze łuski koloru brązowego to nie wskazują one na grzybicę. Trzeba by to dokładniej zobaczyć. Mój dorosły legwan ma dużo takich właśnie pojedynczych ciemnych łusek.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •