Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nareszcie!!! Smok w domu :]

  1. #1
    Mall
    Guest

    Nareszcie!!! Smok w domu :]

    Witam serdecznie!! Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Legwana (około pół rocznego) i w dodatku po 3 godzinkach podszedł do miseczki z jedzonkiem i wcinał . Tylko na skurze (na grzbiecie). ma takie niewielkie ilości brązowawych Przebarwień i kropek. czy to mogą być roztocza?? Chociaż kupiłem go w Warszawskim "smoku" i wątpie żeby był tam tak zaniedbany, a osobiście myśle, że to może być przesuszona wylinka dlatego ma taki kolor. Co wy na to???


    Pozdrawiam.

  2. #2
    aniolek
    Guest

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    To moze byc rowniez takie ubarwienie twojego smoczka dopoki przebarwienia te nie maszeruja po twoim legwanie to sadze ze wszystko jest ok Gratuluje napewno przyniesie ci wiele radosci ))))

  3. #3

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    ja tak jak kolega mysle że to tylko jego ubarwienie , także za bardzo sie nie przejmuj a po za tym jak je to raczej jest z nim wszystko w porzadeczku

  4. #4

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    witam na naszym forum Mall
    tymbardziej witam, widząc, że to Wawka

    czeka Cię długa droga..
    mam nadzieję, że przed zakupem nasiąkłeś już więdzą o legwanich kaprysach,zwyczajach,niepokojach itp i większość z nich nie będzie dla Ciebie zaskoczeniam

    Te kropki to ubrawienie legwana,więc nie masz się co martwić, ale tak jak zaznaczyła Aniołek- warunkiem jest to,że kropki nie są ruchome, bo w przeciwnym razie masz doczynienia z roztoczami

    Baniak- user Aniołek to kobietka, a nie facet;]


  5. #5
    Mall
    Guest

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    Ok. Wielkie dzięki za pomoc. A o Legwanach wiel troszke bo już od 2 miesięcy śledze bacznie forum i wasze posty :P.




    Pozdrawiam serdecznie!!!

  6. #6

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    Hm... ja zanim kupiłem swego smoka przez chyba dwa lata studiowałem wszystko co mi w ręce wpadło... a co do "smoka" to mają tam fajne i zdrowe zwierzaki... widziałem tam kiedyś sporego, "dorosłego" już lega... miał bardzo ciekawe ubarwienie - bo pomarańczowe , był calutki jasno pomarańczowy.
    pozdrawiam


  7. #7

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    jak masz samca to tez cie czeka to pomaranczowe ubarwienie...

    co to smoka to ja tam "serwisuje" swoja gadzinke co jakis czas i jest to chyba najbardzij profesjonalny sklepik w warszawie... przynajmniej tak mi sie wydaje bo wielu ich nie znam


  8. #8

    Re: Nareszcie!!! Smok w domu :]

    Gratuluje nowego lokatora w domciu i apeluje o duzo cierpliwosci a napewno smoczek dostarczy ci duzo radosci i pamietaj nic na sile.

    A co do tych kropek to poczekaj do wyliki powinny zejsc razem z nia


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •