Qrcze, teraz wiem na 100% że mój Tosiek to samiczQa..Nosi jajka, a ja nie wime co mam robić, jutro jade do 3-go weta. :/ Zawsze myślałem że to samiec, a nigdy że samica, więc jestem ciemny co i jak .. moze mi pomożecie cos przybliżyć, bo wydaje mi się że nie mam zadużo czasu aby sam to studiować ... co mam robić ?

Pozdrawiam