Swojego legwana dwa razy próbowałam wsadzić do wanny, jednak bardzo mu sie to niepodobało ( zaczął bić ogonem i próbował uciec), wiec musiałam zrezygnować, jednak bardzo lubi spryskiawnie, a basenik który ma w terrarium traktuje tylko jako toalete.
Swojego legwana dwa razy próbowałam wsadzić do wanny, jednak bardzo mu sie to niepodobało ( zaczął bić ogonem i próbował uciec), wiec musiałam zrezygnować, jednak bardzo lubi spryskiawnie, a basenik który ma w terrarium traktuje tylko jako toalete.