Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: tylnia sciana

  1. #1
    nosens
    Guest

    tylnia sciana

    Witam.Robie tylnia scianke w terrarium z pianki montazowej.I powstaje pytanie jakies zaprawy uzyc...chodzi o to czy ma to byc fuga,czy moze klej do kafelek...prosze o jakies firmy..z gory dziekuje wszystkim za odpowiedz...pozdrawiam

  2. #2

    Re: tylnia sciana

    jesli dobrze zrozumialem to chcesz wylac na ta pianke cos? ja robilem wczoraj innaczej na steropiane z poprzyklejanymi kawalkami jak by skalem steropianowych wylalem na to gips z zoltym pi\gmentem (kolor pustynny) i nic niewidze zeby odpadalo czy cos... wiec chyba polecam gips bo jak narazie spisuje sie doskonale


  3. #3
    nosens
    Guest

    Re: tylnia sciana

    dokladnie...chce pokryc pianke jakas zaprawa...nie chcialbym gipsu(duza wilgotnosc)...pozro

  4. #4

    Re: tylnia sciana

    to dobry jest klej do plytek ATLASa

    niepolecam cementu

  5. #5

    Re: tylnia sciana

    wezyki dobrze mowi. a co do gipsu to rzeczywiscie mijalo by sie z celem gdyby byla duza willgotnosc... ale na ta fuga tez bym sie zastanowil bo z tego co wiem wilgoc nie robi rozncy na tym... ale zastanawiam sie czy by sie bardzo kruszylo ale chyba bedzie ok


  6. #6
    nosens
    Guest

    Re: tylnia sciana

    a jesli chodzi o barwnik...bo przeciez zaprawa Atlas nie jest biala...czy da sie ja zabarwic na np zolty kolor?...moze ktos stosowal pigmenty do takich zapraw...pozdro

  7. #7

    Re: tylnia sciana

    nie musi byc biala, przeciez jak do wody dolejesz np cos zolteog to woda zzolknie jesli jest w odpowiednich proporcjach nie??


  8. #8

    Re: tylnia sciana

    hej!!rownie dobrze moze byc klej do styropiany-napewno bedzie ok.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •