-
Re: Czy to MBD?
Wygląda na to, że nie ma oznak MBD. U mojego legwana również jest podobny "problem" od dawna. Nikt nie potrafi sprecyzować co jest tego powodem, ale na pewno nie MBD :-) Loktok gdzieś w czeskiej książce doszukał się, że może to być spowodowane jakimś stanem zapalnym, bo czasami zdarza się, że pokrywa te dziąsła lekko kleista maź (bardzo małe ilości). Dodam tylko, że nie jest to zgnilec pyska. Po przemyciu dziąseł wodą utlenioną lub nadmanganianem potasu jest spokój dłuższy czas, ale te dziąsełka nie składają się idealnie, co widać w załączniku. Tak to wygląda u Ciebie, Bobuś ?
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum