Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

  1. #1

    Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Czym najlepiej karmic mlodego Legwana (ok 30cm) teraz_? prosze o jakies rosliny latwo dostepne (a nie jakies kwiaty)

    bo slyszalem ze salata i kapusta pekinska odpada

  2. #2

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Liście: mlecza (mniszka) , koniczyny, babki, młode listki drzew i krzewów owocowych
    warzywa: cukinia, marchew, fasolka szparagowa
    owoce: sezonowe w małych ilościach
    czyli wszystkim co jest wymienione w faq i opisie gatunku oraz w witrynie poświęconej hodowli legwana

  3. #3

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    jada ze wszystkich drzew?

  4. #4

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    drzew owocowych, mój np. uwielbia liście morwy

  5. #5

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    zastanawia mnie jak ktoś kto ma zwierzątko nic o nim nie wie. Ta strona powstała by uczyć opieki, jest coś takiego jak opis gatunku(a w nim piekna strona o legwanie zielonym). Ale oczywiście łatwiej jest pytać o takie banały.


  6. #6

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Ja nie rozumiem pewnych spraw owszem opis gatunku jest i jest on pieknie opisany, ale forum po cos tez zostalo stworzone :P (moze zlikwidujmy go bo wszystko jest napisane :| to jest tak jakbym dal komus opis jak stworzyc stronke internetowa, czytasz i wszystko jest OK dopuki nie zaczniesz jej robic bo wtedy dopiero pojawiaja sie problemy ( moze to nie jest najlepszy pszyklad ale mam nadzieje ze mnie zrozumiecie ) .... u mnie bylo to samo czytalem wiele zanim kupilem Lega ale dopiero jak go mialem w domu to zobaczylem jak jest naprawde, tez wiele razy zadawalem pytania ktore byly opisane na stonie, ale nie ma to jak konkretne odpowiedzi ! Sorka Gdanszczanka ale cos takiego mnie irytuje. Nie wiem moze ja mam inne podejscie do tego wszystkiego :P ale badzcie bardziej wyrozumiali i uprzejmi Pozdrawiam

  7. #7

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Witam...

    musisz rowniez Looki zrozumiec forumowiczow. pytania takie jak zadal Kivek byly juz zadawane milion razy... jest to rowniez irytujace jezeli trzeba odpowiadac na to samo po raz "n". jest przeciez FAQ i funkcja szukaj. nic nowego na ten akurat temat nie da sie powiedziec. od ostatniego razu jak ktos zadal to pytanie zadnych nowych skladnikow diety legwana nie wymyslono... wiec po co zakladac kolejny temat jezeli wszystko juz jest!

    pozdrawiam

    Dlugi


  8. #8

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Cos w tym jest Dlugi , ale mam nadzieje ze mnie tez rozumiesz Pozdrawiam

  9. #9

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Dlaczego tak jest, a nie inaczej odpowie Ci pkt 5 regulaminu forum:

    "5). Przed zadaniem pytania na forum, należy różnymi metodami (różne kombinacje liter) przeszukać całe archiwum poprzez wyszukiwarkę - przycisk Szukaj, gdyż jest tam wiele odpowiedzi na Wasze pytania. Mądre pytania poruszające nowe tematyki czy pytania rozwijające myśli poruszone wcześniej, na pewno bedą honorowane odpowiedzami wielu fachowców; m.in. dr Roberta Maślaka, dr Jarka Zajączkowskiego".

    pozdrawiam


  10. #10

    Re: Czym najlepiej karmic mlodego Legwana

    Looki, wydaje mi się że jakoś wybitnie madra nei jestem, a jednak gdy leg do mnei trafił wiedziałam co mu podać do jedzenia. To jest podstawa.Też uważam że forum jest by pytać,ale gdy czytam:" mój kędziorek nie je,czy on umiera?" lub"co legwany jedzą?" to mi ręce opadają gdyż to świadczy tylko o lenistwie pytającego.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •