Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Załoba :(

  1. #1

    Załoba :(

    No to sie nacieszyłem tak pięknym gadaem jakim jest legwan zielony. Jak zawsze siedizał w terrarium wrociłem z zakupów i go juz nie było szukałem go wszedzie za meblami za łozkiem za fotelami na meblach i nic niegdize go nie ma wiec jesli nie ma go w mieszkaniu to pewnie wyskoczył gdizes z balkonu a mieszka na 4 pietrze... Cholera jak on otwozył to terrarium :/ Ja juz nic niestety nie moge zrobi <beczy> MOZE sie jeszcze znajdzie wyjdzie z kas oby tak było

  2. #2

    Re: Załoba :(

    szukaj a nie rozpaczasz!
    pozamykaj wszystkie okna, i szukaj!
    szukaj tam, gdzie jest najmniej prawdopodobne,ze moglby być..


  3. #3
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: Załoba :(

    Najlepiej wysoko - firanki, karnisze...


  4. #4

    Re: Załoba :(

    Na meblach kuchennych i za nimi. Na kwiatach ... jednym słowem GDZIE SIĘ DA!


  5. #5

    Re: Załoba :(

    witamy doktora na legwanim forum


  6. #6

    Re: Załoba :(

    Juz tak zrobiłem nie ma go nigdize

  7. #7

    Re: Załoba :(

    nie poddawaj sie bracie. Jest gdzies u Ciebie. jaki duzy jest???


  8. #8
    kymon
    Guest

    Re: Załoba :(

    Witam,


    Obejrzyj dokladnie drzewa wokol miejsca, w ktorym mieszkasz (jezeli sa blisko bloku to mogl skoczyc), zobacz gzyms za oknami (moze sie wygrzewal (znam taka sytuacje). No i szukaj, szukaj, szukaj. NIE PODDAWAJ SIE. A jezeli go nie znajdziesz, to sledz naglowki lokalnych gazet. PRZECIEZ LEGWAN TO WIELKA SENSACJA.
    Napisz mi jeszcze jakiej byl dlugosci, to bardzo wazne, bo mam teorie, ktora sam doswiadczylem. Znalazlem legwana po 5 dniach w domu ))).


    Pzdr.

  9. #9

    Re: Załoba :(

    Jeśli to blok to warto sprawdzić w piwnicach (mógł się schronić przed upałem) - u mnie tak było przed laty z agamą błotną lub na okolicznych krzakach, drzewach.


  10. #10

    Re: Załoba :(

    Warto zawiesić ogłoszenie na murze, obok pobliskiego sklepu ze zdjęciem. Bardzo często jest to skuteczne !
    Ale najpierw za meblami, na górze firanek itp.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •