Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Załoba :(

  1. #41
    kymon
    Guest

    Re: ZNALEZIONY:)

    Gratulacje!
    Dzielę radosc razem z Tobą. Wiem jak to jest stracic zwierzaka na jakis czas, bez nadziei na powrot. Ale jest pewien pozytywny aspekt tego zjawiska, a mianowicie gwarantuje Ci, ze ten legwan bedzie teraz dla Ciebie najwazniejszy, kiedy poznales zal po stracie.......
    Aha, zamek w marketach kosztuje 11,00 zl. - POLECAM.


  2. #42

    Re: ZNALEZIONY:)

    Taaaaaa spie pod terrarium od dzisiaj ale powiem ze chyba mu sie steskniło za domkiem wczesniej nie dawał sie głaskac a teraz bez problemu ;]

  3. #43

    Re: ZNALEZIONY:)

    Cieszę się z Tobą. Pilnuj go ;-)


  4. #44

    Re: ZNALEZIONY:)

    Tak zamontuje narazie mam zawiazane takim drucikiem wiec nie otworzy a jutro ide po zamek To ci legwan wedrownis

  5. #45

    Re: ZNALEZIONY:)

    Spokojnie Rysiu teraz spie przy terrarium i napewno mi nie ucieknie Nawet nie wiecie jak sie ciesze :] Dobrze ze gazeta miejska ani telewizjan ie przyjechała alebyłaby afera na cały głogów

  6. #46
    kymon
    Guest

    Re: ZNALEZIONY:)

    kreczmar, o ile nie masz dokumentow, to przez przypadek Ty mozesz miec afere. Miejmy nadzieje, ze strazacy nie pochwala sie policji o swoim wyczynie. Niestety swirow nie brakuje. Uwazaj!.


  7. #47

    Re: ZNALEZIONY:)

    Mam papiery tylko nie zdązyłem jeszcze Robala zarejestrowac papiery sa poprost trzeba isc do urzedu i to pozałatwiac (tylko nie wiem jak dokładnie to zrobic ) ale papier jako taki jest zawsze moge powieidzec ze legwana mam od niedawna i nie zdazyłem go zarejestrowac

  8. #48

    Re: ZNALEZIONY:)

    no niebardzo.. od momentu zakupu masz na to dwa tygodnie.


  9. #49
    kymon
    Guest

    Re: ZNALEZIONY:)

    Tak, jak napisała Magda. Masz 14 dni od daty wejścia w posiadanie legwana. Na dokumentach (o ile je posiadasz) taka data musi widnieć. O ile nie ma, to masz jakies lewe dokumenty.
    Aha, w swietle przepisow nie masz dokumentow, ponieważ ustawodawca nałożył obowiązek zgłoszenia do rejestru właściwemu Staroście. Ty tego nie zrobiłeś, więc nie spełniłeś obowiązku ustawowego, przez co nie posiadasz dokumentu rejestracyjnego. Za to są przewidziane sankcje karne.


  10. #50

    Re: ZNALEZIONY:)

    To jest tez ostrzezenie dla tych ktorzy wychodza na dwor z legwanami bez zadnych zabezpieczen bo uwazaja, ze legwan jest oswojony i nie ucieknie. Nigdy nie wiadomo czym zwierze moze sie wystraszyc i zareagowac ucieczka. Moze to byc pies, kot a moze to byc tez ubranie innej osoby np. sukienka w paski albo kropki moje sie boja tych wzorow.
    A wtedy trudno zlapac zwierzaka, tak jak to sie nie udawalo kreczmarowi.
    Nie ma to jak wolnosc dla zwierzaczka, tylko ze na to nie pozwalaja nasze warunki klimatyczne.

    W zalaczniku zdjecie (autor mi nieznany) legwana wspinajacego sie po pionowej scianie.

    Wszystko dobre - co sie dobrze konczy. HAPPY END ))

    Pozdrawiam
    [gadzinka]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •