Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: drzewo w domu :)

  1. #31
    kymon
    Guest

    Re: drzewo w domu :)

    Bonsai


  2. #32

    Re: drzewo w domu :)

    ))))))) napewno Neonek się ucieszy


  3. #33

    Re: drzewo w domu :)

    Meg, ty pod tym drzewem bedziesz mogla spac bo Neo sie zalatwia do miski z woda, ale jak mu sie kiedys odwidzi i zacznie po legwaniemu zalatwiac sie z galezi to chyba nie bedzie juz takie przyjemne :-)


  4. #34

    Re: drzewo w domu :)

    Tez eksperymentowalam z drzewkiem w domu ale nie zdalo egzaminu. Drzewko bylo wieksza atrakcja dla mnie niz dla legiego ;P
    Mlode legwanki sa ciekawskie, lubia sie wspinac i wszystkie katy zwiedzac to i owszem, natomiast starszaki to leniuchy wola miejsca cieple i przytulne niz wspinaczki.

    Pozdrawiam
    [gadzinka]

  5. #35

    Neo na drzewie:)

    to fakt, starszaki to leniuchy, jednak mam nadzieję, że sprawię mu tym drzewem choć trochę radości
    patrząc jak zasuwa po drzewkach na działeczce, stwierdziłam, że jednak będzie miał z tego domowego drzewka trochę radości..

    w załączniku Neo na drzewie


  6. #36

    Neo na drzewie:) 2

    i tu jeszcze druga fotka, wszystko kiepskiej jakości, bo robione telefonikiem.


  7. #37

    Re: Neo na drzewie:) 2

    On jest taki grubiutki i duziutki prawdziwy olbrzym spory konar będziesz musiała załatwić.


  8. #38

    Re: Neo na drzewie:) 2

    grubiutki i duziutki


  9. #39

    Re: Neo na drzewie:) 2

    Wyglada jak wielka, zielona kluska przylepiona do drzewa (na drugim ujeciu) Nie probuje uciekac?


  10. #40

    Re: Neo na drzewie:) 2

    jest cudny tylko czy ta grubość mu nei przeszkadza w poruszaniu?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •