Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: drzewo w domu :)

  1. #21

    Re: drzewo w domu :)

    ))
    oj żeby Neo wiedział co to się dla niego szykuje)
    a póki co leży sobie na swojej zielonej podusi i leniuchuje


  2. #22

    Re: drzewo w domu :)

    A wiecie jakie sa GIGANTYCZNE kary za sciecie drzewka, ktorego sciac nie wolno? A niektorych drzewek nie wolno ruszyc bez pozwolenia, nawet jesli rosna na wlasnej dzialce czy sa chore. Mnie sie udalo sciac drzewko w ustronnym miejscu tak, ze nikt nie widzial, ale trzeba uwazac ;-)


  3. #23

    Re: drzewo w domu :)

    To może być problem, ale jeśli ktoś mieszka w większym mieście to zawsze gdzieś poszerzają drogę, prowadzą rury itp. sytuacje w których ścinają drzewa. Wtedy zwykle można taki kawałek konaru zabrać. Ewentualnie dowiedzieć się u leśnika i taki konar za grosze kupić (a może nawet dostać).


  4. #24

    Re: drzewo w domu :)

    Albo jesli legalnie sie nie da albo sie nie chce, to jechac wieczorkiem do lasku ze swoja druga polowka i cichaczem, szybciutko drzewko sciac, zaladowac do wozu i odjechac. Ale jesli Cie zlapia, to masz przechlapane.


  5. #25

    Re: drzewo w domu :)

    Zeby bylo latwiej Magdziu posadz nasionko w doniczce na srodku pokoju i czekaj az drzewo wyrosnie, bedzie latwo i legalnie, a poza tym takie rosnace drzewko sama mozesz ksztaltowac :-)))))))))), pozdrawiem


  6. #26

    Re: drzewo w domu :)

    Jak to miło Pana ogrodnika na forum zobaczyć ;-)


  7. #27

    Re: drzewo w domu :)

    właśnie właśnie, bardzo miło, szkoda tylko, że mamy pana ogrodnika na forum tylko od święta.. :|

    tak, tak, mogę zasadzić ziarenko, tylko chyba nie doczekam, aż mi zacznie rosnać
    ja już fasolę próbowałam wyhodować


  8. #28

    Re: drzewo w domu :)

    Jak jest temat ogrodniczy to zawsze sie wypowiem, ale takie ostatnio rzadko sie pojawiaja :-))))))))

    A co do ziarenka musisz je pielegnowac (tzn podlewac, dogladac, otaczac miloscia) a nie tylko wlozyc do doniczki i czekac :-)))))))


  9. #29

    Re: drzewo w domu :)

    Lepiej doradź jakie to ma być drzewko i jakiego nawozu używać, aby szybko było takie wielkie jak Ty, bo Neonek to duży legwan i czekać nie może :-)))


  10. #30

    Re: drzewo w domu :)

    właśnie.. Rysiek ma całkowitą rację))

    ja podlewać i doglądać mogę, ale nie wiem co wsadzić do doniczki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •