Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: co mu sie zrobilo na glowie?

  1. #1

    co mu sie zrobilo na glowie?

    No wlasnie.. kto mi powie co to jest?leg ma miec wylinke jak widac no i zrobilo mu sie takie czarne cos..

  2. #2

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    Podobnie wyglądają miejsca po mechanicznych uszkodzeniach. Legwan mógł się o coś wystającego uderzyć np. o ostrą, krótką gałąź. Gucio kiedyś miał coś takiego, ale w innym miejscu głowy i zeszło po 3 wylinkach. Na początku przemywałem to wodą utlenioną lub rumiankiem. Obserwuj to.


  3. #3

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    4 oko hehe

  4. #4

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    Mój leg miał coś podobnego pod okiem (dosyć niebezpieczne :/ ), ale po 2 wylinkach zeszło. Nie powinno być to nic groźnego lecz jak zauważył pan Rysiek musisz uważać.


  5. #5

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    ok a wiec obserwuje dzieki za info

  6. #6

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    "Pan" ;-(


  7. #7
    kymon
    Guest

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    Witam,

    Tak jak zauważył Rysiek, tak wyglądają mechaniczne uszkodzenia. Zaobserwuj, czy czasami nie powstają ogniska ropne tzn. opuchlizna, z której często po naciśnięciu sączy się ropa. Jeśli tak to istnieje zagrożenie obecności ciała obcego (może tam być wszystko, znam przypadki gdzie legwan wcisnął się pod łóżko i pod skórę dostała się spinka tapicerska, spadł z konarów i wbiła się drzazga itd.) W takim przypadku polecam również riwanol, który nie zaszkodzi, natomiast odkazi całą rankę (tak profilaktycznie) i oczywiście będzie trzeba usunąć ciało obce (to oczywiście czarny scenariusz).
    Nie wiem jakie masz źródło ciepła w terra i w jaki sposób zamontowane i zabezpieczone, ponieważ w pierwszym stadium podobnie również wyglądają silne oparzenia, choć to mało prawdopodobne ze względu na umiejscowienie "tego czegoś" .

    Pzdr.

  8. #8

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    A dlaczego nie Pan ??? Jak dla mnie może być Pani ...


  9. #9

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    Rysiek zaraz zacznie gryzc .. wiec uwazaj :P

  10. #10

    Re: co mu sie zrobilo na glowie?

    mialo to byc do
    GoodCharlotte

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •