Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Leguś wodnik ; )

  1. #11

    Re: Leguś wodnik ; )

    Witam
    Zimno brrrr i jestem z legwankami w domu - nie na dzialce i moge poczytac forum
    Podzielam poglady Izabeli. Zarowno slonce, jak i woda sa sprzymierzencami legwanow.

    kymon - kapiele nie tylko wspomagaja wylinke, wyproznianie, sa zalecane w przypadku ciezarnych samic ale rowniez sa podstawa dbania o higiene - wiec nie powinnismy negowac takich praktyk.
    Moj legwan w okresie mlodosci tez sypial w basenie w terrarium z podgrzewana woda - z wlasnej woli a nie na sile (!) Teraz jest za duzy na basenik - pozostaje wanna
    Legwany nie boja sie wody, tylko nie widza bialego koloru i wanna ich z poczatku przeraza. Dlatego powoli powinnismy oswajac z wanna. Podczas pierwszych kapieli wazne jest aby zwierze czulo nasza obecnosc i w kazdej chwili moglo wejsc na nasza reke a zniweluje to jego stres spowodowany znalezieniem sie w nowym miejscu.

    Mojemu nawet oczko wodne nie straszne :P


    Pozdrawiam
    [gadzinka]

  2. #12

    Re: Leguś wodnik ; )

    No proszę jak się "mokry" temat rozwinął. Mój leguś był w wannie ze 4 razy tylko i na razie na więcej się nie zanosi (za mała wanna! ;( ). Będzie większy to też będę go przyzwyczajać do kąpieli w oczku. Może mu się spodoba, ale nie zamierzam robić nic na siłę. Do tej pory kąpiele w wannie były robione raczej z ciekawości. Szurała nosem po brzegu więc były krótkie, ale w pewnym momencie zanurkowała co mnie bardzo ucieszyło. Pozdrawiam


  3. #13
    kymon
    Guest

    Re: Leguś wodnik ; )

    Izabelo, mam nadzieję, że nie odebrałaś mojej wypowiedzi jako atak.

    Muszę przyznać, że potrafisz się obronić i wysunąć konkretne argumenty - super!

    OBY WIĘCEJ TAKICH LUDZI NA FORUM!!! - PEŁEN SZACUNEK I POKŁON W TWOJĄ STRONĘ.
    Widzę, że w przyszłości dyskusja z Tobą będzie przyjemnością .


  4. #14

    Re: Leguś wodnik ; )

    Dzięki )). Cała przyjemność po mojej stronie ))))))

  5. #15

    Re: Leguś wodnik ; )

    Och, jak ja bym chciała mieć taką sadzawkę, nie mówiąc o ogrodzie... Oczywiście, dla swojego legwana )) Superrrr !

  6. #16

    Re: Leguś wodnik ; )

    Gucio również lubi kąpiele, ale jemu pozostaje tylko wanna :-(


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •