Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kołysanka dla Legusia

  1. #1

    Kołysanka dla Legusia

    Przesyłam kilka fotek mojego Legusia i jego domku.Juz sie nie śpi w swoim baseniku ale i tak nie moze sobie znalesc miejsca do spania wieczorem,Kiedys spał na scianie, potem w domiczce z kory ale obecnie zrobił sobie tam WC; ) Potem połozyłam mu daw kawałki kory i sie tam chował na noc Obecnie mota sie strasznie przed pójsciem spać; ) Włazi na sciane, rozwala kawałki kory gdzie kiedys spał a nalbardziej lubie jak go wyciagne z terrarium, wtula sie wtedy w moja koszulke i śpi ; )Ja,jak ide spac to go z ta koszulka wkładam do terrarium i tak si do rana ; )Jak spia Wasze Legusie???Tez je kołyszecie na dobranoc ; ) ; ) Pozdrówka

  2. #2

    Re: Kołysanka dla Legusia

    zazdroszcze ci takiego legusia :P moj spi na swojej polce z glowa spuszczona w doł.


  3. #3
    kymon
    Guest

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Ja jak swoim nie zaśpiewam razem z żoną "Kołysanki dla nieznajomej", to przez tydzień nie mogą usnąć . Potem jednak śpią gdzie chcą, jak chcą i kiedy chcą .


  4. #4

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Mój legus - Moloch - imie wymysliła siostra ; )

  5. #5

    Re: Kołysanka dla Legusia

    I jego terra.Co o nim myslicie??Jest ok??

  6. #6

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Ale ze mnie haker ; ) Nie potrafie wysłac wszystkich załaczników za jednym zamachem ; )

  7. #7

    Re: Kołysanka dla Legusia

    A to słynny ogonek mojego Molocha, który odrósł ; ) Odrosło prawie tyle co odpadło. Końcówka jest ciemna ale czytałam, że tak ma byc.Pozdrawiam serdecznie ; )

  8. #8

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Znalazłam jeszcze jedno zdjecie - legusia bez ogonka ; ( zachowam je sobie na pamiatke

  9. #9

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Hmmmm to jest raczej akwa ale jeżeli to tylko tak tymczasowo to myślę że może być . Widzę że leguś jeszcze malutki więc mieści się, ale radzę już myśleć o projekcie na następne. A ja stwierdziałam że swojego nazwę Szczypior bo cały czas wołam na niego się Zieloniutki, ale ludziki się śmiały .


  10. #10

    Re: Kołysanka dla Legusia

    Moj legus spac zaczal ostatnio tak jak w Zalaczniku!:P Widze ze leg mlodziutki i juz oswojony. Ja mam swojego ok 3 miesiecy ale ogolem ma ok 1 rokui mnie jeszcze nie lubi i nie wiem jak zrobic zeby go oswoic narazie staram sie go nie brac na rece tylko sprzatam w terra spryskuje i daje jesc czasmi go poglskam ale jak zblizam reke to sie stroszy i zaczyna bic ogonem:/ pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •