Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pełna kulturka :)

  1. #1

    pełna kulturka :)

    Witam,
    odkąd przeprowadziłam się na nowe mieszkanko, Neo nauczył się nowej sztuczki, mianowicie jeśli nie ma mnie w domu i nie robię mu baseniku, w którym się załatwia- idzie sobie sam do łazienki, załatwia się na środku i wychodzi
    pierwszy raz jak tak zrobił, byłam pełna podziwu i myślałam, że to jednorazowy wybryk, ale jest inaczej, Neonek załatwia się tak już dłuższy czas))

    Taki z niego dżentelmen

    I mam pytanie, gdzie Wasze legusie się załatwiają?


  2. #2

    Re: pełna kulturka :)

    Mój legwan gdy się chce załatwić nerwowo biega w kółko i szuka odpowiedniego miejsca - kiedyś przynajmniej raz dziennie właził za kanapę i zaraz wychodził z drugiej strony . Tam się załatwiał bez mojej wiedzy , niezły miałem sajgon po kilku takich rundkach .
    Teraz załatwia się albo w baseniku (gdy jest w terra ) a jak łazi po pokoju to na kartonie który kładę na środku dywanu - karton ma mocny żółty kolor tak jak dno basenika więc chyba się na to złapał i nauczył się .


    POZdro


  3. #3

    Re: pełna kulturka :)

    A ja się zastanawiałam kiedy ten temat się pojawi .

    Szczypioreczka (albo Szczypior, ale najpewniej to pierwsze) załatwia swoje potrzeby w baseniku, ale nigdy nie omieszka sprawić mi kłopotu i zdarza mu się zrobić "wielką niespodziankę", proszę państwa NA ŚCIANCE z terrarium. Naprawdę wie jak mnie wkurzyć, a ja to muszę sprzątać. A moja mama ma ubaw jak widzi mnie gnającą z kupką zawiniętą w papier toaletowy koloru, notabene, zielonego. Teraz nabija się z jego rolki dyżurującej przy terra.

    Dzisiaj zgodnie z tym że jest sobota doszło do gruntownego czyszczenia mieszkania Szczypiorki i w tym miejscu pragnę jej serdecznie podziękować za cierpliwość i "niechlastanie" mnie ogonem.


  4. #4

    Re: pełna kulturka :)

    Meg- sprawdz koniecznie w poniedzialek, czy jak wystawisz tam np. mala kuwete z gazeta lub odrobina wody to sie tam grzecznie zalatwi?


  5. #5
    kymon
    Guest

    Re: pełna kulturka :)

    Nowe mieszkanko, nowa sztuczka, nie szukaj nadprzyrodzonych możliwości u Neo, ponieważ to bardzo kulturalny, przyjazny i sympatyczny gość, takie rzeczy ma we krwi.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •