Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Podłoże dla gekona lamparciego

  1. #1
    Coyote
    Guest

    Podłoże dla gekona lamparciego

    Witam.
    Mam problem z wyborem podłoża... Myślałem, że żwir rzeczny będzie najodpowiednejszy, ale ktoś mi powiedział, że lepiej kupić trociny kokosowe. Co wybrać, żeby spełniało swoją funkcję i jeszcze dobrze wyglądało??
    Pozdrawiam
    Coyote


  2. #2

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    ja mam jako podloze kostke kokosowa http://www.biofil.pl/Sklep/foto/maxi/kokos.jpg


  3. #3
    Coyote
    Guest

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    ale to jest strasznie grube!! :-)


  4. #4
    madafaka
    Guest

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    Ja mam torf kokosowy co sie nazywa Animals Grunt to jest tak kostka co sie wkłada do wody i zwiększa ona swoją objętość potem sie suszy i jest ok taka kostka torfu kosztuje 9.50 zł

  5. #5
    Spider
    Guest

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    U mnie taka kostka jak u madafa'ki koshtuje 15 zł.A ja bede urzywał takiej kostki jak madafaka zmieshana z piaskiem i zwirem zecznym(a przy okazji ładnie to wyglada jak jest zesoba zmieshane.....)...

  6. #6
    alicjja
    Guest

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    Z piaskiem lepiej nie mieszac bo z doniesien hodowcow wynika,ze gekonom piach wyjatkowo smakuje. To samo moze dotyczyc drobnego zwirku.
    Ladnym i mysle ze bezpiecznym podlozem jest kostka bukowa. Niestety dosc droga...szczegolnie jak sie ma duze terr.


  7. #7

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    no na poczatku wydaje sie ze maly gekonik chodzi na palcach i sie przedziera przez ta DUZA kostke.. jednak pozniej juz jest spox. Czasami nawet uklada sobie 'kupke' z koksu i sie w nia zagrzebuje.. sprawia wrazenie zadowolonego


  8. #8

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    eh moja kostka kokosowa wyglada tak samo tylko jest bardziej szorstka :P


  9. #9

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    Ja nie radzilabym wkladac do terr cos co jest mniejsze niz 1cm 2.
    Moj gekon lamparcij potrafil zjesc kamienia o tej wielkosci na szczescie wszysko dobrze sie skonczylo.


    paulina

  10. #10

    Re: Podłoże dla gekona lamparciego

    gdzie mozna kupic taki torf i czy spelnia dobrze swoja role?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •