Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Aqua Szut dobre, czy złe?

  1. #1
    mateusz-k
    Guest

    Aqua Szut dobre, czy złe?

    Spotkalem sie na forum z opiniami, że przewody grzejne firmy Aqua Szut, nie są zbyt dobre, ale także z opiniami odwrotnymi. Więc mam prośbę do tych którzy mają/mieli to ogrzewanie, aby wyrazili swoją opinie na ich temat. Bo sam kupiłem ten sprzęt (tylko taki był w sklepie zoologicznym), i nei wiem, czy mam szukać czegoś nowego czy spokojnie zakładac to co mam.


  2. #2

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    Ja mam taki jakieś 7-8 miesiecy. Na razie działa ok. Jestem zadowolony. Może są i lepsze, ale mi mój na razie spokojnie wystarcza.


  3. #3
    7up
    Guest

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    Spokojnie mozesz tego uzywac, to jakies brednie z ta ich usterkowoscia.

  4. #4

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    Jesli chodzi o duze terra to ciezko ogrzac nimi W pracy mam terra. o wymiarach 150x70x80 (dlug. szer. wysok.) i nie grzeje zbyt dobrze a powiem ze sa dwa. Mam tez zolwia emitujacego cieplo to chociaz on nadrabia jakies straty. Jedyny mankamet tego przewodu to to ze nie moze byc ulorzony byle jak, nie moze sie stykac!!!
    Ale jesli chodzi o male terra. to polecam

    Pozdrawiam!
    Dawid
    3City

  5. #5

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    w sumie to moje kable sie stykaja, i tez sa ok. chyba z tym stykaniem chodzi bardziej o to, ze powstaje pole chyba magnetyczne.


  6. #6

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    chodzi o to ze izolacja sie topi i smierdzi. jesli sie stykaja to nie jest zbyt bezpiecznie dlanaz i zwierzaczka! Jaeli izolacja zie przetopi i kabelek jest bez izolacji wystarczy leciutko pociagnac i po kabelku

  7. #7
    mateusz-k
    Guest

    Re: Aqua Szut dobre, czy złe?

    No więc dzięki za informacje. Zainstaluje w terarium przewód Aqua Szuta. Jeszcze raz dzieki, za upewnienie mnie w pewności tego ogrzewania.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •