Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Horror zwierzat w malym ZOO

  1. #1
    rurka
    Guest

    Horror zwierzat w malym ZOO

    kilka dni temu moja znajoma kupowala mi anolisa w Warszawie w sklepie ANNA ZOO. Anolis ktory do mnie trafil jest potwornie odwodniony,czy do tego stopnia, ze jedno oko jest zupelnie wysuszone. W terrarium bylo chyba z 15 samcow, zadnej rosliny, 32 stopnie i sucho jak pieprz. Te biedne zwierzaki powoli sie wysuszaly, nawet ze soba nie wojowaly bo nie mialy na to sily. Zastanawiam sie co za ludzie tam pracuja, jakie maja pojecie o hodowli zwierzat i jak to tak wogole moze byc? Serce sie kraje. czy nie ma rady na takie sklepy?

  2. #2

    Re: Horror zwierzat w malym ZOO

    Hey!!!
    A byłaś może we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym(...),lub w Kakadu w Galerii Dominikańskiej...?
    Ta sama historia...
    Pozdrawaim,hatiras

  3. #3
    Loke
    Guest

    Re: Horror zwierzat w malym ZOO

    niestety wielokrotnie zwracalem im na to uwage (na sczescie wtedy ktos bral zraszacz i nawadnial terra) ale chyba robia to tylko wtedy...

    PS: jak ktos tam bedzie i wilgotnosc bedzie nieodpowiednia zwroccie im owage a powinni to zrobic (czasem trzeba nastraszyc "poprosze w takim razie z kierownikiem" zawsze dzilala nigdy nie poszli...
    wedlog mnie sa ta bezmyslni okrotni ludzie...

  4. #4

    Re: Horror zwierzat w malym ZOO

    Hmm byłam ostatnio wiele razy w "Kakadu' warunki może nie idealne ale zwierzaki tragicznie nie wyglądają. Raczej nie ma porównania z zoo - tam to istne piekło na ziemi.


  5. #5
    rurka
    Guest

    Re: Horror zwierzat w malym ZOO

    niestety moja jaszczurka zdechla po tygodniu, byla tak wyniszczona i odwodniona, ze nie udalo mi sie jej odratowac, nawet witaminy podawane kroplomierzem zwracala. Szkoda ze z Gdanska do W-wy daleko bo tak latwo bym im tego nie darowala-naprawde musza sie w ANNA ZOO starac, zeby do takiego stanu zwierzaki doprowadzic.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •