-
Re: Kameleon-pomocy
Myslę, że w nie powinniśmy napadać na takich ludzi jak Arem.
Dlaczego? Skoro już kupił - to dobrze, że się chociaż pyta co i jak. Są ludzie, którzy kupią i w ogóle nie interesują się co dalej. Teraz, jak już kameleon jest, możemy tylko postarać się pomóc. Mnie też kiedyś parę osób pomogło. Również zadawałam pytania pomimo tego, że dużo czytałam i szukałam i wydawało mi się, że już dużo wiem. Nigdy nie jest za dużo!!
Tak więc Arem - jak potrzebujesz jakiś informacji to w miarę moich możliwości postaram się pomóc.
Napisz do mnie e-mail.
I proszę na mnie nie napadać 
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum