Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Co wy na to??

  1. #1
    Sir Szajba
    Guest

    Co wy na to??

    Można by założyć takie forum o Gekonach Lamparcich. Fani legów mają swoje forum a co z nami?

    P.S. Ja tylko podaję pomysł, ani krztyny się nie znam na tworzeniu stron, zwracam się do tych co potrafią

  2. #2
    PmK
    Guest

    Re: Co wy na to??

    bylbym za


  3. #3

    Re: Co wy na to??

    ja tez

  4. #4

    Re: Co wy na to??

    bardzo ciekawy pomysl..


  5. #5

    Re: Co wy na to??

    to nie wypali jest foróm o jaszczórkach a zresztą o ile dobrze wiem gekon lamparci --to konkretny gatunek i wyobraźcie sobie jak każdy by tak chciał zrobić forum dla jednego gatunku to nie realne a co do legwana zielonego to chyba dlatego akurat tak bo z legwanów zielone są najbardziej popularne ale to forun odnosi sie do wszystkich legwanów mam nadzieje że udało mi sie to wyjaśnić i kończe pozdrawiam


  6. #6
    PawełL
    Guest

    Re: Co wy na to??

    serpent ale z ciebie pesymista strona o gekonach is cool idea pozdrawiam gekonomaniaków

  7. #7
    Sir Szajba
    Guest

    Re: Co wy na to??

    Dzieki za poparcie

  8. #8
    Lord-Simon
    Guest

    Re: Co wy na to??

    Serpent ma racje. gdyby dla każdej jaszczurki powstawało nowe forum to
    byłaby przesada,bo każdy chciałby forum dla swojej jaszczurki

  9. #9
    Sir Szajba
    Guest

    Re: Co wy na to??

    Szymon zauważ tylko że co drugi temat na forum o jaszczurkach jest związany z gekonem lamparcim

  10. #10

    Re: Co wy na to??

    eh cos ostatnio byl wysyp takich tematow... (o gekonach lamparcich)

    wiekszosc "Znawcow" :PPP gekonow hoduje rozne jaszczurki i inne zwierzaki... jesli powstanie nowe forum tylko o gekonach lamparcich to takie osoby beda tam bardzo zadko zagaladaly.. no a kto bedzie odpowiadal jak nie osoba ktora sie na tym zna ))

    Jesli jest to technicznie mozliwe to jestem za jakims wyroznieniem tematu np. jakis znaczek w temacie czy inny kolor wiadomosci... no ale to takie moje gdybanie... pewnie i tak sie nie da... eh tak czy owak jest spox

    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •