hehe dobre... "jak podlaczyc do pradu..." wtyczka ludzie wtyczką![]()
Kabel grzewczy jest to kabel dajacy cieplo, wyglada jak zwylky kabel...kosztuje 30 zł (w zaleznosci od mocy i dlugosci) sluzy do ogrzewania podłoza w terra...
hehe dobre... "jak podlaczyc do pradu..." wtyczka ludzie wtyczką![]()
Kabel grzewczy jest to kabel dajacy cieplo, wyglada jak zwylky kabel...kosztuje 30 zł (w zaleznosci od mocy i dlugosci) sluzy do ogrzewania podłoza w terra...