Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: falsuma

  1. #1
    Zdzisiu
    Guest

    falsuma

    mam pytanko:czy falsumy madagaskarskie, do rozmnażania,mogą pochodzić z jednego miotu?jak dlugodziennie trzeba je naświetlać UV? i wogóle czy są trudne w chodowli?

    Pozdrow

  2. #2

    Re: falsuma

    po takich pytaniach proponuje potrzymaj lamparcie przynajmniej mniejsza szkode możesz wyrządzic zwierzakom.


  3. #3

    Re: falsuma

    Podpisuje sie pod wiciem. Mój kolega ma teraz parke felsum.

    POZDRAWIAM ADEMAR

  4. #4

    Re: falsuma

    Pierwsze pytanie jest baaaardzo niemądre, a resztę masz w opisach. Do rozmnażania to jeszcze dla Ciebie droga daleka. Ucz się.

    Cahir

  5. #5
    Zdzisiu
    Guest

    Re: falsuma

    Dzięki za miłe słowa
    Czy ktoś mógłby mi odp na te pytania,byłbym wdzięczny...
    I jeszcze jedno czy gady można wogóle łączyć jeśli są z jednego miotu,jeszcze nigdy tego nie robiłem więc nie wiem. (W opisie było podkreślone że nie można rozmnażać boasów z jednego miotu,a przy innych gadach nic nie było na ten temat wspomniane-dlatego nasuneło mi się to pytanie)

    Z góry dzięki za wyrozumiałość:-)

    Pozdrow

  6. #6
    dr Robert
    Guest

    Re: falsuma

    Jeżeli już po polsku to felsuma, a nie falsuma. Łączyć można (nie mają żadnych oporów moralnych przed kazirodztwem) , ale wtedy trzeba się liczyć z tym, że potomstwo będzie cherlawe i z wadami genetycznymi, które wyjdą w pierwszym lub w następnych pokoleniach. I to niezależnie od gatunku gada, ptaka czy ssaka. To nie jest wiedza z terrarystyki to elementarna wiedza z biologii, genetyki. Przecież rodzeństwo ma ten sam materiał genetyczny po każdym z rodziców.
    Jak długo naświetlać i czym - postudiuj forum, było już o tym ze 100 razy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •