Sorka ale nie wiem jak można mieć problem z wylęganiem much !! idziesz do sklepu kupujesz paczkę "białych robaków" lub "pink" trochę odsypujesz do drugiego pojemnika, a reszt wkładasz do lodówki !! to co odłożyłeś na później odkładasz gdzieś gdzie jest temp. około 20 stopni (lepiej żeby nie miały dostępu do bardzo jasnego światła bo np latem zdychają jak się je wystawi na słonce) i czekasz aż sie z nich zrobią kokony (kastery) później jak sie już zrobią takie ciemny wkladasz do terra !! albo zostawiasz w tym pudelku ale później jak je otworzysz to moga Ci uciec !!