Jarek Zajączkowski napisał(a):
>[cut]Poza tym "wapno z witaminą".........bez UV nie
> ma sensu - nie wchłania się (będę to powtarzał "ad mortis
> defaecatis").

przeciez wogle w tym poscie nie ma mowy o UV - Tematem jest "Wapno dla Lamparta".
To ze napisalem ze podaje wapno z wiatmina D3 to nie oznacza ze nie mam UV!! (No chyba ze podawanie D3 + UV moze zaszkodzic lamparcikowi :P?)

Pozdrawiam