Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

  1. #11

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Wpadł mi jeszcze jeden pomysł.... można porozmawiać z wlaścicielami sklepów zoologicznych, czy nie chcieliby wystawić zwierząt, ew. towarów na giełdzie.... chociaż ich ceny mogłyby odstraszyć ludzi Jak już ustalimy coś więcej, można popytać w sklepach czy pozwoliliby na rozwieszenie informacji o giełdzie. Narazie to takie luźne pomysly, modyfikacje mile widziane


    Pozdrawiam
    VAGANSEK


  2. #12

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    to znowu ja

    Jutro o 10:20 na TVP2 będzie program dokumentalny o PAJĄKACH. Piszę, bo może ktoś z Was byłby zainteresowanych obejrzeniem. Mam nadzieję, że coś ciekawego pokażą.


    Pozdrawiam
    VAGANSEK


  3. #13

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    pozwolą cos takiego powiesic u siebie w sklepach pod warunkiem ze beda cos wystawiac, chyba ze np. takie male osiedlowe sklepiki gdzie sa tylko myszki i chomiki bo dla nich to zadna konkurencja - moze kazdy popytac w swojej okolicy jak juz beda ustalone szczegoly. (a poza tym to jestem z zawadzkiego


  4. #14
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    ja jestem z POGODNA niedaleko zawadzkiego więc blisko natalii bo na okrzei.na walach chrobrego jest wystawa "jadowite,grożne,niebezpieczne" czy coś podobnego .Są wystawione zwierzęta terraryjne i akwaria z różnymi rybkami,koralowcami i krabami ogólnie zxwierzątkami .WSTĘP ULGOWY 8 ZŁ.

  5. #15
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    moze ktoś pójdzie ze mną (jakaś dziewczyna) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #16

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Dobrze by było gdyby coś się działo takiego w tym mieście
    jeśli chodzi o giełdy akwarystyczne to Ci , którzy byli na nich wiedzą iż giełda
    w DK Koloejaż odbywa sie na korytarzu właściwie w holu tego budynku ,
    Molinezja dysponuje swoim lokalem ( ul. Śląska ) ale nie ma tam zbyt wiele miejsca
    obie giełdy odbywają się co tydzień w niedzielę ,prawdopodobnie udostępnili by swój lokal raz na jakiś czas powidzmy co 2 - 3 m-ce . Może jednak lepiej by było rozejżeć się za innym miejscem wzorując sie np. na giełdzie komputerowej , czy "zoologicznej" czyt. kynologicznej (Obr. Stalingradu)
    Jak duża ma być to impreza ? jak często miłaby się odbywać ? jaki region Polski miałaby obsługiwać (lokalna czy krajowa) ? Jeśli chodzi o lokalne sklepy zoologiczne
    to naprawdę niewiele miałyby do zaoferowania , tutaj po prostu nic nie ma (lub jest niewiele za bardzo wiele) .Jeśli to ma mieć rację bytu i powodzenia musieli by na niej być sprzedający i kupujący z Polski a może i z Niemiec (opowiednia promocja)
    Oczywistą sprawą jest fakt , iż nie od razu Kraków zbudowano ,że początki mogą być skromne , że wiele wody w Odrze upłynie zanim osiągnie rangę np. świętochłowickiej , ale na pewno nikt nie będzie o niej słyszał jeśli się jej nie zacznie , jeszcze jedno : chcieć to móc .
    Jestem ze Szczecina i jestem do dyspozycji .
    Pozdrawiam .


  7. #17
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    O I TO MI SIĘ PODOBA .CZŁOWIEK Z INICJATYWĄ ale rzeczywiście w sklepach szczecińskich można nie wiele rzeczy kupić .RYNEK TERRARYSTYCZNY NIE JEST JESZCZE TAK ROZBUDOWANY JAK WSZYSCY BYŚMY CHCIELI



    POZDRAWIAM LUDZI Z INICJATYWĄ

  8. #18

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    ja organizuje to gielde/wystawe razem z wujaszkiem ww :-) i powiem wam ze z lokalem nie bedzie najmniejszego problemu jezeli tylko beda chcetni i ten lokal zalatwi prawdopodobnie za darmo albo za symboliczna cene

  9. #19

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    no umowilismy sie wstepnie na srode obgadac pare spraw zwiazanych z terrarystyka w naszym miescie, jeszcze dogramy na gg szczegoly i powinno byc dobrze


  10. #20

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    super, popieram i o tym wlasnie a propos Szczecina myslalam od dluzszego czasu))) swietny pomysl! gratuluje i jak ktos bedzie potrzebowal moze jakiejs mojej pomocy (wplywow zadnych nie mam jak cos;P ale tak ogolnie mowie...) to niech wali smialo na priv:]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •