Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: ankieta

  1. #1

    ankieta

    Co wejde na forum zastanawia mnie po co jest one podzielone na kategorie przeciez i tak wiekszosc osob pisze na forum "Terrarium - Główne forum serwisu terrarium.com.pl".
    Chcialbym sie dowiedziec co sadza o tym inni bywalcy forum. Czy jest potrzebana taka duza liczba kategori. Czy musi byc np. Handel i Gielda osobno. Czy nie lepiej byloby napisac topic na glownym forum "Terrarium - Dyskusje jak zbudowac terrarium, oswietlenie, choroby, roztocza i inne problemy (ktore nie musza byc poruszane na poszczegolnym forum o danym zwierzaku)".

    [b]Czy potrzeba tyle kategorii na forum (Handel, Gielda, Literatura, itp.) ?[b]
    Co o tym sadzicie...

    Pozdrofffkaa


  2. #2

    Re: ankieta

    Jeżeli używasz komputera, a sądzę że tak, to też masz podział na katalogi (foldery). Wszedzie w serwisach używa się podziałów i klasyfikacji. Owszem moze to utrudniać jeżeli nie wiesz do jakiej kategorii zaliczyć daną wypowiedź. Uważam iż dobrze jest tak jak teraz. Główne forum na tematy ogólne a jak chcę tylko konkretnie o Handlu to jest na to miejsce. Dodam, że łatwiej spośród wielu postów odnaleźć mnie interesujące przy obecnym podziale. Każdy nadal może pisać tylko na jednym ogólnym, głównym forum.
    We wszystkich dziedzinach życia istnieją podziały.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Cześ
    Guest

    Re: ankieta

    co do gieldy, to chyba rzadk otam zagladasz skoro nie rozumiesz podzialu
    ale troche masz racji - gdyby topici wyskakiwaly na gore przy dopisywaniu do nich nowego postu moznaby zmniejszyc ilosc dzialow (tyle ze nook nie wiem czemu wciaz obstawia przy tych "statycznych" topicach)

  4. #4
    dr Robert
    Guest

    Re: ankieta

    Statyczne "topiki" mają tę zaletę, że unika się wpisów, które robione są tylko po to, aby temat "utrzymywał się" na powierzchni, chociaż autor wątku nic interesującego do powiedzenia nie ma.


  5. #5

    Re: ankieta

    podział taki ułatwia zycie. Ja jestem za jego utrzymaniem.


  6. #6

  7. #7

    Re: ankieta

    I ja.

    Pozdrawiam
    Leny


  8. #8

    Sa potrzebne

    Ja jestem za utrzymaniem działów, co nie oznacza ze nie należy ulepszać ich klasyfikacje jeśli ktoś da dobre argumenty. Jedynie jakoś źle mi się czyta jak wiersze z tytułami działów (Główne, Zwierzęta, Giełda) są podobne do list. Mogły być np. na ciemno-szarym tle. Ponadto mam wrażenie ze niektóre są grosze od innych np. Terrarium od Literatura itd.


  9. #9

    Poprawka

    Ja jestem za utrzymaniem działów, co nie oznacza, że nie należy ulepszać ich klasyfikacji -jeśli ktoś da dobre argumenty. Jedynie jakoś źle mi się czyta, jak wiersze z tytułami działów (Główne, Zwierzęta, Giełda) są podobne do list. Mogły by być np. na ciemno-szarym tle. Ponadto mam wrażenie ze niektóre są grubsze od innych np. Terrarium od Literatura itd.


  10. #10
    Cześ
    Guest

    Re: ankieta

    Dr. Robercie, wlasnie topici "mobilne" sprawialyby ze na forum byloby mniej tematow - zamiast zakladac nowy czlowiek moglby dopisac pytanie do topicu powiazanego. A gdyby ktos (nie wiem zreszta po co) na sile utrzymywal martwy topic to mozna by ten topic po prostu skasowac.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •