Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Wątek: Zaszla pomylka ...

  1. #1

    Zaszla pomylka ...

    Hmm to forum chyba nie dziala poprawnie. Pod moim nickiem adres strony WWW jest automatycznie zamieniany na adres www.terrarium.com.pl. Jak sporo zainteresowanych moze wie, chcialam podac inny adres WWW. Poniewaz nie podejrzewam tworcow strony Terrrarium o dzialanosc monopolistyczna przypuszczam, ze zaszlo jakies niedopatrzenie.

    Do tego chcialam zaznaczyc ze pare osob ma bana na Waszego chata. Z tego co wiem ban jest kara za nieodpowiednie zachowanie na czacie a takie w przypadku tych osob nie mialo miejsca.


  2. #2
    dr Robert
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Nook, popraw się...


  3. #3
    ochroniarz
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Powiem moze troche z ironia..... : cos za duzo chyba tych niedopatrzen.
    Panowie.... opanujcie sie, taki "porzadny serwis"..... taaaaakie niedopatrzenia.... Oj cos mi sie wydaje ze to jednak proby wprowadzenia monopolu :-/. Tylko gdzie tu sens i jakas logika. Az sie cisnie na usta : Kto od miecza wojuje....." - tylko ze nie przypuszczam by ktos z "konkurencji" tego miecza chcial uzywac..... nie ten poziom zdecydowanie. Wiec pewnie po raz kolejny w Waszym "mniemaniu" pozostaniecie gora w tym sporze ktory mozna by spokojnie do piaskownicy przeniesc (a moze tam sprobujecie).

    I jeszcze kwestia banow bez wyraznej przyczyny (za twarz dajecie, czy za posiadanie wlasnej strony o tematyce zagrazajacej Waszej jedynie slusznej "skarbnicy wiedzy" ???? ).

    Proponuje lekture stron zawierajacych podstawy netykiety..... warto poczytac, naprawde. A jezeli nie chcecie by ktos obcy (czytaj: niepowolany) pojawial sie na czacie to proponuje rozwiazanie invite-only, wtedy bedziecie zapraszac jedynie Tych wyroznionych z nieposzlakowana (w Waszym mniemaniu) opinia.
    Ciekawe tylko kto wtedy bedzie tu zagladal......

    Pewnie to usuniecie, jak moje nazwisko z listy zlotowiczow ( przy okazji dziekuje ) , nawet nie zapytaliscie kto ja jestem.... ciekawe praktyki (i nie mowcie ze to przypadek, bo wypadlem ze srodka listy razem z ekipa serwisu .... no wlasnie, jakiego ??? ).... no coment....


  4. #4

    Re: Zaszla pomylka ...

    alicjo droga, zadnej pomylki nie ma. ty na forum jedynie reklamujesz swoja strone wpisujac jej adres do podpisu, a tresc twoich postow sprowadza sie do sredniej 4 slow. bana na serwis, maja osoby ktore wiecznie przychodza na czata i probuja zbuntowac czatowiczow, a jedyne slowa plynce z ich ust to wulgaryzmy, ktore bardzo skutecznie obrzydzaja kazdemu siedzene na czacie.


  5. #5

    Re: Zaszla pomylka ...

    Szanowny Piotrze!
    z uwagą śledze ostatnio Wasze forum w nadziei, że coś sie poprawi na lepsze. Widze jednak,że nie. Może po prostu jest to spowodowane Twoją zbyt krótką pamięcią lub niedoinformowaniem
    1. Jeśli chodzi o bany to niekoniecznie mówisz prawdę - przypomnij sobie proszę mój przypadek.....
    2. Serwis www.terrar.......pl nie należy do alicji!!!, właściwie to do nikogo nie należy jedynie do rzeszy spragnionych wiedzy terrarystów. Alicja jest tam współredaktorką.
    3. Odnośnie "reklamowania" alicji... hm... jesli jest opcja wpisywania strony internetowej no to wpisuje.... a jezeli chodzi o krótkie posty.. nie sądze że wszystkie Twoje są długie ......
    Mam nadzieję że to co napisałem nie obraziło znowu Twojego ego i nie zaczniesz znowu na mnie najeżdżac w dosc sprytny przyznam sposób bo nie wprost........
    Pozdrawiam
    Atrax

  6. #6

    Re: Zaszla pomylka ...

    Ja nie będę owijał. Prośba: Nook, Kober -jeżeli nie chcecie współpracować z sobą (Wasza niezależna decyzja) to przynajmniej nie przeszkadzajcie terrarystom w uzyskaniu pożądanej wiedzy. Nie wnikam kto i kiedy miał rację.Obaj macie rację zapewne w części. Rozmawialiśmy o tym i miałem nadzieję,że juz będzie z Wami OK. To nikomu nie przyniesie nic dobrego. Lubię oba "serwisy" i Was (wraz ze współpracownikami) też. Postawcie sobie grubą krechę,przymknijcie oczy i zacznijcie z sobą od zera. Zależy mi na Wasze zgodzie (niekoniecznie wielkiej miłości) i zróbcie to dla dobra wszystkich odwiedzających Was terrarystów i ich zwierzaków.Jeszcze raz proszę.Nie pozbywajcie się zwolenników z powodów ambicjonalnych.Powodzenia.


  7. #7

    Re: Zaszla pomylka ...

    pragne rowniez zwrocic uwage na fakt iz ten topic znajduje sie na niedpowiednim forum... mam nadzieje ze wszyscy zainteresowani zdaza to przeczytac zanim zostanie on usniety (po czym wszyscy beda oburzeni ze zostal skasowany)


  8. #8

    Re: Zaszla pomylka ...

    A na ktorym forum powinien sie znajdowac?

    Moze wreszcie pogadamy o calej tej sprawie zamiast bawic sie w blokowanie adresow WWW, usuwanie wiadomosci itd.

    Ty Pepre byles podobno taki chetny do zgody - a teraz bez przerwy mamy bana na czata( ja moze czasem powiem cos 'ostrzejszego' ale nie zazucaj mi wulgaryzmu ...)wlasciwie bez powodu.
    Poniewaz jednak mam znajomych, ktorzy przychodza i tu i tu, wiem jak sie o mnie mowi ... warcze jak rasowa suka, przy robieniu zdjec, co Pepre? ... To jest po prostu brak kultury osobistej i napewno nie ulatwi jakiegos rozejmu(o ile go w ogole chcecie) ...

    Samui - piszesz "Prośba: Nook, Kober -jeżeli nie chcecie współpracować z sobą (Wasza niezależna decyzja) to przynajmniej nie przeszkadzajcie terrarystom w uzyskaniu pożądanej wiedzy" ...
    Chcialbym zauwazyc, ze struktura terr....pl niewiele przypomina strukture Terrarium, gdzie Nook jest Wielkim Bratem, a inni sa ewidentnie pod. Na Terrarystyke pracuje zespol redaktorski skladajacy sie z paru osob. Adminem jest Das, ktorego zapewne nie znacie. Decyzje podejmujemy wspolnie...

    Ja moze napisze, jak to wyglada z mojej strony.
    Poczatkowo chcialam, zeby nowa strona, wtedy dopiero w fazie planow miala wspolny chat z Terrarium.com podjela wymiane banerow itd ...Okazalo sie to niemozliwe do realizacji, a osoby deklarujace wspolprace z nowa stroną spotykaly sie z wyzwiskami ze strony Nooka. Niektore epitety wstyd przytaczac ...
    Takie monopolistyczne tendencje sa po prostu smieszne. Na zachodzie istnieja tysiace stron o tematyce terrarystycznej i nie ma z tego powodu zadnych sporow.
    Byc moze za jakis czas czesc osob stworzy 3 stronne terrarystycza...czy oni tez uslysza to, czego my sie nasluchalismy??

    Nam ( w imieniu Redakcji Terrar....pl) nie przeszkadza istnienie Waszej stronki ... to Wam przeszkadza istnienie naszej, a my uwazani jestesmy za Wrogow publicznych numero Uno.

    Od Was zalezy czy skonczy sie ta zalosna walka o niewiadomo co, czy tez nie ...


  9. #9

    Re: Zaszla pomylka ...

    Po co wogóle Kober i spółka stworzyli kolejną strone terrarystyczną. To niepotrzebnie spowodowało podział terrarystów na 2 grupy. Jeśli chodzi o wyzwiska, nie raz byłem świadkiem (bywając na chacie serwisu terrarystyka.com.pl) jak obrzucano wyzwiskami wiele osób z tego serwisu-przeważnie naszego "Wielkiego Brata"- Nooka.

    Pozdrawiam
    Leny


  10. #10

    Re: Zaszla pomylka ...

    Konkurencja ponoć jest dobra ale nie zawsze...
    Wyżej chodzi oczywiście o chat serwisu terrar.....pl


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •