Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: Zaszla pomylka ...

  1. #21
    Oczy drobiu
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Zgadzam sie co do tych banow. Sam kilka dostalem od Peprego i to za nic, poprostu nie dazy mnie sympatia. Nook jesli czytasz moj post to chce Ci powiedziec zebys lepiej dobieral wspolpracownikow (mam na mysli tylko Peprego).

    Pozdrawiam

  2. #22
    small
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    > Po co wogóle Kober i spółka stworzyli kolejną strone
    > terrarystyczną. To niepotrzebnie spowodowało podział
    > terrarystów na 2 grupy.

    Hehehe zupelnie jak dyrektor TPSA :>>>> (Monopol fajna rzecz) :/


  3. #23
    small
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    > co do wulgaryzmow, naprawde alice, nieraz bylem na waszym
    > czacie, i nieraz zostalem ostro pogoniony przez
    > glownodowodzacego.

    A kto to taki?? Dam mu bana obiecuje D


  4. #24

    Re: Zaszla pomylka ...

    Adrian dziekuje za slowa otuchy. Milo cos takiego wylowic w ogolnej krytyce. Oczywiscie zapraszamy do wspolpracy (tez mam nadzieje, ze nie dostaniesz bana )


  5. #25
    Wojtecki
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Powiem tak ....Sądząc po fachowości wypowiedzi Alicji na rózne tematy na tym forum ( z tendencjami do praktyk monopolistycznych,co da się odczuć ) i na innym równie ciekawym, i umieszczonych opisach gadów muszę stwierdzić , że dziewczyna wie o co chodzi i czuje to... w przeciwieństwie niestety do Ciebie przyjacielu drogi - potrafi odróznic gady jako gatunek od pajęczaków, a to jest plus . Twoja wypowiedz jest zupełnie nie obiektywna i nie na miejscu i przeszyta jest nie uzasadnioną arogancją.
    Ps. Nie faworyzuje stron terrarystycznych , ale nie lubie jak ktoś wypowiada niesłuszne osądy mając na celu bóg wie co i bóg wie po co???
    Jeżeli jesteś jakoś z tą stroną osobiście (terrarium.com.pl)związany,bo pewnie tak -ten ton... to wybacz ,ale pominąłeś się z powołaniem.Strona ogólnie jest merytorycznie dobra ,ale twoje podejscie i wiedza jaką zaprezentowałeś pozostawia wiele do życzenia...
    Pozostając obiektywny -pozdrawiam

  6. #26

    Re: Zaszla pomylka ...

    heh...komuna wraca. Cenzuowanie wypowiedzi, monopol. Strona errarium.com.pl gdy była w naszym wieku była awet gorsza od nas, więc dajcie nam trochę czasu ok? Sam zaglądam tutaj regularnie, na chacie jestem rzadko. Jest dużo osób które stąd które szanuje. Pepre Alicjja często ppisze długie wypowiedzi, ja osobiście uważam, że razem z Awi są naszymi najwiekszymi "skarbnicami wiedzy" :-) Ja też przy tworzeniu stronki brałem pod uwagę możliwość połączenia chatów, ale to mogłoby skończyć się pożądną awanturą....Kiedyś w rozmowie ze mną powiedziałeś, że "gdyby nie terrarium to nic by nie powstało" ja miałem prawie 2 lata stronkę, ale przyznam szczerze, że na jej robieniu kompletnie się nie znam...Samui ja osobiście marzę o takiej zgodzie, ale nie wydaje się to możliwe :-( Leny a moze nie przychodzisz na minutę i nie spadasz (przynajmniej kiedy chat terariumr był na polchacie) a druga stronka była zrobiona ponieważ
    - Mamy takie ambicje
    - Nook nie zawsze chciał umieszczać nasze opisy.
    - Leny Ty tez pewnie byś chciał mieć własną stronkę....
    - Każdy chce mieć coś swojego, być poważanym, tak naprawdę cała robota zrobiona przez redaktorów com.pl spływa na Nooka (w poście gratulacje "Nook jesteś wielki" :-P) A włąsnie ten post, pepre po co prowokujesz? pepre często jest tak, że Ty coś powiesz alicjja odpowie i zaczyna się niepotrzebna kłótnia....Co do banów, jeszcze kilka dni temu żadna osoba z ter.com nie miała bana. Pepre z ego co słyzałem Ty obgadywałeś alicjje, my CIebie z reguły nie obgadujemy....
    Z strony terrarium konkurencja jest nieuczciwa.
    Tlye na teraz
    Pozdrawiam swoją ekipę oraz monopol

  7. #27

    Re: Zaszla pomylka ...

    iiiii alicjo, co ty masz do biczogonow - bo niezbyt zrozumielem co mialas na mysli.


  8. #28

    Re: Zaszla pomylka ...

    Witam
    Ja również odwiedzam obie strony.Terrarium.com.pl jest bardzo dobra...ale czy najlepsza??W sprawach związanych z terrarystyką jest wiele różnych zdań.Czy na jednej stronie umieści się wszystkie możliwe rozwiązania danego problemu??Nie,podane rozwiązanie zależy od autora opisu(albo,żeby nie było, tego,kto opracował opis na podstawie dostępnej mu literatury zw. z terrarystyką).Dlaczego nie mielibyśmy poznać innych rozwiązań,innych zdań na dany temat??
    Alicjo,pozostali współredaktorzy Terrarysyki-myślę,że Wasza strona jest tak samo potrzebna jak i ta.
    Pepre,szkoda,że (prawie)każda Twoja wypowiedź to aluzja w stronę Terrarystyki...
    Pozdrawiam

  9. #29

    Re: Zaszla pomylka ...

    no coz, mam bardzo silne zdanie ktorego nie zmienie. szkoda tylko ze jednak na taka zaczepke tyle osob odpisuje... skoro itak powinno to byc usuniete bo zajmuje cenne miejsce na dysku, na niewlasciwym forum.


  10. #30

    Re: Zaszla pomylka ...

    a moze zacznijcie jeszcze walczyć z pl.rec.zwierzaki.terrarium

    W pilocie ?miesiecznika? terrarium to wszystko bylo wspaniale opisane

    PO PROSTU ZYJEMY W POLSCE!

    a tam gdzie dwoch Polakow tam trzy zdania ja wiec dorzucam czwarte
    :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •