-
Re: Oswietlenie ?
Hej ,
Lampa 500 W lustrzanka nad terra albo w srodku (ale tylko w klateczce ) bo gad sie poparzy. kup juz teraz, zamontuj tez termometr i sprawdzaj jak grzeje (jaka wysokosc jaka tempertura, jak wplywa na wilgotnosc w terra). Jak wkladasz mu patyki do terra uloz je tak zeby ktorys z nich stanowil wygodne miejsce do wygrzewania sie dla kameleona pod lampa (Ale zeby kamek nie dotylal lampy cialkiem bo sie przysmarzy i bedzie po gadzie ). Pamietaj tez o lampie UVB, najlepiej swietlowka UVB 5.0.....
Pozdrawiam,
Kuba
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum