-
Re: hatteria
CZŁOWIEKU POMYŚL LOGICZNIE HATERRIE SĄ TAK ŻADKIE I TRUDNE W HODOWLI ŻE NA ŚWIECIE W NIEWOLI TRZYMA JE TYLKO KILKA OGRODÓW ZOOLOGICZNYCH, MOŻNA JE SPOTKAĆ NA KILKU KAMIENNYCH WYSEPKACH NOWEJ ZELANDI
CO DO CENY KIEDYŚ W TELEWIZJI SŁYSZAŁEM ŻE AMERYKAŃSKI MILIONER ZAPALONY HODOWCA CHCIAŁ ZAPŁACIĆ ZA HATERRIE 500 000$, PROBLEM STANOWI TO ŻE JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH GATUNKÓW ZNOSI TEMPERATURE POWYZEJ 17oC, PRZY 19oC GINIE
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum