Specjaliny preparat witaminowy kupisz w sklepach zoologicznych. Kosztuje około 10-13 zł.
Wapno kupisz w aptece-10 zł.Polecam też wibowit dla dzieci do picia.
Lampa UVA+UWB jest dość droga. Zarówka kosztuje około 90 zł, świtlówka jest tańsza ale obudowa do niej to koszt około 80 zł. (w zależności od rozmiaru)
Pamiętaj, że czy to żarówka czy to świetlówka musi mieć promienie UVA i UVB.
Jaką jaszczurkę chcesz kupić?