Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Co to za agama? - FOTKA

  1. #1
    Jonko
    Guest

    Co to za agama? - FOTKA

    Proboje namierzyc co t za gatunek/podgatunek. W sklepie kazali traktowac jak (lac. Agama agama) moze ktos ja zidentyfikuje? dzieki za pomoc.

  2. #2

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    widzialem chyba takie w grecjii na rodos.


  3. #3

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    moze to jest Agama kaukaska (agama caucasia), zyje w gorach do wysokosci 3000m (!), najchetniej przebywa na skalach i drzewach, jest b. plochliwa, dorasta do 30cm dlugosci -- na razie wiem tylko to


  4. #4

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    szczerze mowiac nie wiem ale bardzo ladna ta agamka


  5. #5

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Siemanko! Wczoraj byłem w Annie Zoo i widziałem podobną. Zapytałem co to za gatunek i wierząc "fachowości" sprzedawców jest to agama karłowata. Łacińskiej nazwy nie znam.


  6. #6
    Jonko
    Guest

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Ale jaja sprzedaja, nie wiedza co, na rachunku mam agama agama a moge sobie zwierzaka zarejestrowac jako kapucynke i tez nikt sie nie kapnie. No nic szukam dalej co to moze byc.

  7. #7
    ...:James:...
    Guest

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Widziałem identyczną w sklpei zoo pisało Agama agama miała tak jak ta małe kolce na bokach pyszczka i jasniejszy niz reszta ciała pysk może to młoda agama czerwonogłowa? albo karłowata


  8. #8
    Looo
    Guest

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Moja znajoma takie hodowala-to jakas z odmian Agama agama-agamy czerwonoglowej, nawet jak ma zielony lepek, wszystki hoduje sie jak czerwonoglowa. Jak sie zdenerwuja to badzo smierdza Udanej hodowli

  9. #9
    Jonko
    Guest

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Dzieki fajnie ze agama czerwonoglowa jest zielonoglowa, ale sklepy maja swoja wiedze.

  10. #10

    Re: Co to za agama? - FOTKA

    Dokladnie jak mowi Looo, widzialem ta Agamke i tez mnie to zawsze dziwilo


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •