-
Re: Problemy z waranem
Hm. Arrow małe podsumownnie mylisz sie, ja swego waran jak przenosłem do domu to juz drugiego dnia brałme na rece a jak go galskam za uchem albo po pyszczku to zasypia jak niemowlak(ale to chyba wyjatek ale wiedz ze takie rzeczy zdarzja sie na tym swiecie
Scadian czy w terarium sa jakies kryjuwki gdzie chowa sie waran?,bo jak tak to musiesz je usunac(jesli chcesz go oswoic)2-musiesz brac go czesto na rece głaskac po głowie(moj wran to bardzo lubi), nawet jesli bedzie ci atakował.Pamietaj trzymaj go macno tak by wiedzi ,ze niemoze uciec(tylko go niezadus)I na pocztek dawj mu jakies jedzenie trzymajac go w reku ale pokarm podawaj lepiej z pincety;p(waran pozniej bedzi kojarzył reke z czym przyjemnym a nie z czym strasznym) i pamietaj glaskaj go i tak dalej i nerub mu nic nieprzyjemnego bo sie bedzie bał
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum