Widze ze jestes uparty i mimo wszystko chcesz sie zmiezyc z natura i podolaniem kameleonom.
Vibowit junior (smak dowolny) 1x w tyg, Calcium pantothencium (obtaczanie swierszczy) 1x w tyg. Osobiscie tez polecam podawanie witaminy D3 w kroplach do picia z pipetki 1x w miesiacu i dotego swietlowka Repit Glo 8,0 12-14h/dobe.
Pozostale pytania sa banalnie proste a takze malo sformulowane zebym na nie odpowiedzial:/