Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Fotki waszych terra :)

  1. #1

    Fotki waszych terra :)

    Podobny temat istniał już kiedyś, myśle, że można spróbować jeszcze raz Proponuje abyście zamieszczali tu fotki waszych terra. Z chęcią podpatrze, inni zresztą też jak wyglądają wasze terraria i może skorzystamy z tego kiedyś.

    Pozdrawiam
    Leny


  2. #2

    Re: Fotki waszych terra :)

    oto moje palludarium


  3. #3

    Re: Fotki waszych terra :)

    WOW! Ale odjazd. Jaki rozmiar tego vivarium? Skąd takie fajne tło strukturalne? Czy z boku widac pompkę wodna, jaki jest obieg wody? Czy rosliny stoja korzeniami w wodzie?


  4. #4

    Re: Fotki waszych terra :)

    nie widać pompki a tło ze sklepu (250zł) ale sie oplacalo bo wygląda świetnie jedyny problem to to że jaszczury wchodzą za nie. dzieki za dobrą ocenę


  5. #5

    Re: Fotki waszych terra :)

    mam pytanko: Czy ta roslina z duzymi liscmi nie jest trujaca??? Mam taka i chcial bym posadzic ja w terra z kameleonem Prosze o nazwe roslinki jesli to mozliwe!?

  6. #6

    Re: Fotki waszych terra :)

    Wow !!!!


  7. #7

    Re: Fotki waszych terra :)

    nazwy nie znam ale jast to na pewno jakaśpaproć (mimo że nie wygląda) morzesz spokojnie ja posadzić


  8. #8

    Re: Fotki waszych terra :)

    ta roślina to ASPLENIUM NIDUS I JEST BEZPIECZNA!!!!!

  9. #9

    Re: Fotki waszych terra :)

    czemu nikt nie wysyła zdjęć????????




    NAWOŁUJĘ WAS DO TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!








  10. #10
    Drutus
    Guest

    Re: Fotki waszych terra :)

    To terrarium jest przejściowe. Dziś pisząc ten post mam już w pokoju dwie szafki pod nowe terra niestety same szafki sporo kosztowały ale zajęły mi pół pokoju.
    Pozdrawiam Drutus
    P.s. Ładne paladarium wcześniej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •