ja zaczelem od agamy blotnej (oczywiscie skonczylo sie to wiadomo jak) . ale i tak kupilem jeszcze jedna bo bardzo mi sie podobaja i sa ciekawsze niz brodacze ( nie urazajac fanow brody ktora tez jes ladna i lepiej sie oswaja)