niestety brzeczyk dziala tylko w wodzie to nie ma sensu lepiej pomysl i wiatraczku ale wentylacja w szybie musi byc bo nie bedzie skad pobierac swierzego powietrza takrze albo tnij albo kup specjalne terrarium.a co chcesz w nim trzymac tak wogole ???