-
Re: Pytanie o agame brodatą
wiec sklepow w wwawie z tanimi agamami to nie ma sklepy sa bardzo drogie jezeli cos moglbym ci polecic sklep to smok przy ZOO na pradze srednie ceny ale fachowy sklep a tak to chodowcy terrarium tak ok mysle ze 200-250 + oprzyzadowanie ale to ja nie mam agamki to sie nie bede wypowiadal.
Polecam takze g Lamparciego takze fajna gadzinka tez oswajalna tansza.
Pozdrawiam
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum