Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Rejestracja hodowli

  1. #1

    Rejestracja hodowli

    Siema!!

    Rejestracja naszych zwierząt to jedno a rejestracja hodowli to drugie. Słyszałem że stawiane są bardzo wysokie wymagania terrarystą którzy chcą zarejestrować swoją hodowlę. Wiecie coś na ten temat ??


  2. #2

    Re: Rejestracja hodowli

    o o takie informacje to i ja poproszę. Z tym się jeszcze nie spotkałem.


  3. #3
    zielonyfrajer
    Guest

    Re: Rejestracja hodowli

    niedawno wyslalam post o rejestracji i nikt nie odp. moze teraz ktos opowie mi czy zarejestrowal swoje zwierzaki i jakie mial z tym przygody?

  4. #4

    Re: Rejestracja hodowli

    O rejestracji zwierząt jest już post nieco niżej. Tu chodzi o rejestrację hodowli.


  5. #5
    zielonyfrajer
    Guest

    Re: Rejestracja hodowli

    w tamtym nie ma tego, na co czekam... moze bedzie, wtedy poczytam.
    A tematy są badź co bądź pokrewne...

  6. #6

    Re: Rejestracja hodowli

    NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK OSOBNA REJESTRACJA HODOWLI REJESTRUJESZ GATUNKI I TO TYLKO CITES-OWE I PODAJESZ CEL: HODOWLA. NIC INNEGO NIE MA
    POZDRAWIAM


  7. #7

    Re: Rejestracja hodowli

    hmmmmmmm
    moze się nie rozumiemy.

    Przykład: masz psa - rejestrujesz psa. Masz kilka psów restrujesz te psy, ale możesz też (dodatkowo) zarejestrować hodowle psów (po spełnieniu specjalnych dość rygorystycznych warunków).
    To samo podobno mozna (a moze należy?) zrobić jak chce sie zrejestrować hodowle zwierzat egzotycznych. Zgłaszasz to nie jako działalność gospodarczą tyko jako prowadzenie hodowli.

    Tak mi sie wydaje. I jeżeli tak jest to na pewno nie wspomina o tym art 27E i zaden inny tej Ustawy, bo to "nie ta działka". Tu nie chodzi o hodowlę zwierzat objetych CITES (też moga, ale nie tylko te). Jak ktos ma przykładowo hodowlę pająków Avicularia sp. - 20 samic i 5 samców - to powinien mieć możliwość zarejestrowania tej hodowli mimo, iz nie jest to gatunek CITES. Chodzi o rejestracje faktu prowadzenia hodowli a nie samych zwierzat.


  8. #8

    Re: Rejestracja hodowli

    nie podnos glosu


  9. #9

    Re: Rejestracja hodowli

    fakt zarejestrowania takiej dzialalnosci, np. umozliwi wystawianie faktur gdy bedziemy chcieli cos sprzedac do sklepu co sie nam rozmnozylo. (chyba


  10. #10

    Re: Rejestracja hodowli

    a czy ta cala rejestracja nie spowoduje ze wleza nam do domu i zabiora pajaczki bo powiedza ze jadowite??? ((((

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •